-->
 • İzmir de Kod Yazılacak Yerler - Karagöl


  Bugün izmir de kod yazacak mekanlar yazı dizimin ilkini paylaşıyor olucam.İlk durağımız KARAGÖL.Burası izmir karşıyaka dan 25 kilometre uzaklıkta ve arabanız yada motorunuz var ise gelebileceğiniz bir yer.


  Karagöl Nasıl Bir Yer ? 
  Karagöl şehirden uzak huzur dolu, sakin, muhteşem atmosferi ve iki dağın eteğinde bulunan gölü ile her yerde masa ve sandalyeleri olan bilgisayarınız ile rahat oturabileceğiniz,  ayrıca wifi ve her yerinde elektrik kullanabileceğiniz içerisinde prizler olan küçük trafoları bulunan bir yer.

  Kamp Mı Yapsak ? 


  Eğer biz hafta sonu kod yazma kampı yapıcaz büyük ve konsantrasyon gerektiren projelerimiz var diyorsanız karagöl biçilmiş kaftan :) dilerseniz kendi çadırınızı alıp gelebilir yada burada bulunan mevcut çadırlarda kalabilir internet ve elektrik ile doğa ile iç içe bir kod yazma deneyimi yaşayabilirsiniz.


  Tree Of Life
  Burada ayrıca dünya üzerindeki tüm milletlerden ziyaretçileri olan her yıl düzenlenen Tree Of Life festivali bulunmakta. Bu festivalde 1 hafta boyunca sınırsız eğlence, tüm milletlerden insanlarla tanışma ve doğayle iç içe güzel bir tatil keyfi sizi bekliyor :) Fiyatlarda gayet uygun, daha detaylı bilgi için https://www.facebook.com/Tree.Of.Life.Festival?fref=ts.Festival adresini ziyaret edebilirsiniz.
  Ücretler Nasıl ? 
  Bu güzel yer malesefki beraberinde biraz maliyet getiriyor.Kişi başı 6 tl ye buraya girebiliyor yada çok fazla kişiyseniz 18 TL ye araba ile giriş imkanı bulunuyor.Eğer biz 2 kişi geldik 18 vermeyelim derseniz aracı dışarıya parkedip 12 tl ye 2 kişi giriş yapabiliyorsunuz.

  Toplu olarak giriş yapmak isteyenler için  daha uygun maliyetler sunacak şekilde mevcut otobüs tarifeleri de mevcut.  Not : Tree of Life festivali fiyatları daha farklıdır, burada belirtilen fiyatlar normal zamanda kullanıma özeldir.

  Yanımıza Ne Almalı
  Burada çok fazla yiyecek içecek alma şansınız malesef ki bulunmuyor.Gelirken yanınızda yiyecek içecek getirirseniz burada tüm gün rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

 • You might also like